Update cookies preferences

Rohkilaiset

Taneli Sutinen

Taneli Sutinen

Johtaja

Läsnäoloa ja suuntaviivoja – Hyvää ilmapiiriä työyhteisöön ja asiakkaille leppoisalla & positiivisella otteella.

040 524 9928

taneli.sutinen@hillagroup.fi

Niina Palosaari

Niina Palosaari

Tapahtumapäällikkö

Langat käsissä – Tapahtumien ja yritystilaisuuksien tuotantoa tunteella ja taidolla.

040 718 5350
niina.palosaari@hillagroup.fi

Anna Linnanmaa

Anna Linnanmaa

Markkinointipäällikkö

Luovaa tekemistä –  Loihtien tapahtumien ohjelmaa, visuaalista ilmettä  ja markkinointia.

044-0559507
anna.linnanmaa@hillagroup.fi

Tanja Viitala

Tanja Viitala

Myyntipäällikkö

Lempeää kaupantekoa – Huolehtien asiakkaille parhaimmat mahdolliset kokonaisuudet luotettavasti.

050 408 1197
tanja.viitala@hillagroup.fi

Asko Sillanpää

Asko Sillanpää

Myyntineuvottelija

Asiakaslähtöistä myyntiä iloisella otteella — luoden positiivisen asiakaskokemuksen jokaisessa kohtaamisessa.

050 591 3482
asko.sillanpaa@hillagroup.fi

Nea Särkijärvi

Nea Särkijärvi

Markkinointiasiantuntija

Tässä ajassa — Raikkaalla otteella sisällöntuotantoa someen ja graafista suunnittelua.

nea.sarkijarvi@hillagroup.fi

Wilma Sandbacka

Wilma Sandbacka

Markkinointiassistentti

Kaksikielistä markkinointia ammattitaidolla — Samma på svenska

wilma.sandbacka@hillagroup.fi

Jasmin Salmi

Jasmin Salmi

Markkinointiassistentti

Tekemisen meininkiä – Monipuolista markkinointiosaamista verkkosivujen ylläpidosta aina visuaalisten materiaalien luomiseen. 

jasmin.salmi@hillagroup.fi

Sami Alasimi

Sami Alasimi

Ohjelma- ja tapahtumatuottaja, myynti

Ota yhteyttä

Lähetä meille yhteydenottopyyntö!